ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони
здоров'я України
12.06.2017651
Реєстраційне посвідчення
UA/5702/01/01ІНСТРУКЦІЯ
для застосування медичного виробу

Аб’юфен Делікат
Вагінальний гель

Відновлюючий догляд вагінальної слизової оболонки


Що таке Аб’юфен Делікат?

Аб’юфен Делікат – негормональний гель, до складу якого входять гіалуронат натрію і клітинний лізат центелли азіатської з оптимальною пропорцією мадекасозидів і азіатикозидів, спеціально розроблений для покращення регенерації, пружності та еластичності слизової оболонки при сухості піхви. Клітинний лізат центелли азіатської сприяє дії гіалуроновій кислоті у зволоженні та регенерації тканин.


Що таке вагінальна сухість і які її причини?

Вагінальна сухість виникає при зниженні вагінальної секреції, коли піхва втрачає здатність до природного зволоження. Деякі симптоми вагінальної сухості - це біль під час статевого акту, печіння, вагінальний свербіж, поколювання, або незвичайні виділення з піхви. Через зменшення колагенової підтримки вагінального епітелію відбувається втрата грубої вагінальної складки та стоншення слизової оболонки.

Причиною вагінальної сухості можуть бути різноманітні фактори, наприклад:

- післяпологовий період

- променева терапія

- перименопаузальний період

- менопаузальний період

- останній період менструального циклу

- оральні контацептиви.


Аб’юфен Делікат значно покращує природне відновлення вагінальної слизової оболонки завдяки вмісту гіалуронової кислоти та клітинного лізату центелли азіатської. Засіб можна застосовувати при використанні презервативів.

Аб’юфен Делікат не жирний та не залишає плям.


Дозування. Одна туба-аплікатор містить одну дозу гелю 5 мг.

Рекомендується застосовувати Аб’юфен Делікат по одній дозі двічі на тиждень, через день. Наприклад: понеділок / середа або вівторок / четвер.


Склад: вода, пропіленгліколь, клітинний лізат стовбурових клітин центелли азіатської, екстракт ромашки аптечної, екстракт мальви лісової, триетаноламін, акрилати / C10-30 алкілакрилат крос-полімер, метилпарабен, імідазолідинілсечовина, гіалуронат натрію, динатрію ЕДТК, пропілпарабен, аскорбінова кислота.

Активні інгредієнти: гіалуронат натрію: 0,1 %; клітинний лізат центелли азіатської (лат. Centélla asiática): 5 %.


Інструкції з використання.

А. Зніміть кришку з однодозової туби-аплікатора, тримайте тубу-аплікатор у вертикальному положенні, аплікатором вгору та злегка натисніть на тубу, щоб змочити кількома краплями гелю кінець аплікатора для полегшення введення у піхву.

B. Введіть аплікатор у піхву. Після комфортного введення обережно натисніть на тубу, поки гель не буде введено повністю.

C. Вийміть аплікатор обережно для запобігання видалення частини гелю, вже введеного в піхву.

Для полегшення застосування, однодозова туба-аплікатор наповнена засобом з надлишком, який залишається в тубі після використання, тому кількість, яка видавлюється, є повною дозою. Вміст однієї однодозової туби-аплікатора призначений для одного введення, не допускається розділяти вміст туби на декілька прийомів для запобігання зниження ефективності засобу. Після використання однодозової туби-аплікатора її слід викинути.

Відновлюючий догляд піхви та вульви.

Засіб наноситься інтравагінально та на зовнішню поверхню.


Можливі побічні ефекти. Немає відомих побічних ефектів.

В окремих випадках застосування Аб’юфену Делікат може викликати алергічну реакцію. У разі будь-яких ознак алергічної реакції негайно припиніть використання медичного виробу та проінформуйте свого лікаря або фармацевта.


Протипоказання. Не використовуйте Аб’юфен Делікат, якщо у Вас алергія на будь-який компонент медичного виробу.


Обмеження використання. Аб’юфен Делікат не рекомендується використовувати дівчатам-підліткам, які не мали першого менструального циклу.


Застереження. Якщо при використанні Аб’юфену Делікат вагінальний дискомфорт погіршується або нема покращення, проконсультуйтеся з лікарем.


Умови зберігання. Аб’юфен Делікат необхідно зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати!


Термін придатності. Кінцева дата споживання зазначена на упаковці.


Упаковка. По 5 мл гелю в однодозовій тубі-аплікаторі. По 1 або по 8 однодозових туб-аплікаторів в картонній коробці.


Виробник.

CASEN RECORDATI, S.L.

AUTOVIA DE LOGROÑO, KM. 13,300, 50180 UTEBO – ZARAGOZA, SPAIN /

КАСЕН РЕКОРДАТІ, С.Л.

АУТОВІА ДЕ ЛОГРОНО, КМ. 13,300, 50180 УТЕБО – САРАГОСА, ІСПАНІЯ


Уповноважений представник в Україні: ТОВ «РЕКОРДАТІ УКРАЇНА», 04050, Україна, м.Київ, вул. Глибочицька 40, тел.: (044) 351-18-63.

Дата останнього перегляду інструкції для застосування медичного виробу: 01.05.2018


Умовні позначення:
Ознайомлення з інструкцією для застосування Використати до: Код партії Знак відповідності технічним регламентам Повторно використовувати заборонено Верхня межа температури Виробник
Умовні позначення

Ознайомлення з інструкцією для застосування

Використати до:

Код партії

Знак відповідності технічним регламентам

Повторно використовувати заборонено

Верхня межа температури

Виробник